יום שישי, 13 ביולי 2012

סטרואידים בשימוש נשים וספורטאיות

סטרואידים בשימוש נשים וספורטאיות

סטרואידים אנבולים המומלצים לשימוש הם אלה נשים הנחשבים "קלים", כולל או בדומה ל-פיתוח הגוף גברי: אנאבר, דקה, וינסטרול, מסטרון ועוד (Anavar, Masteron, Proviron, Deca ו Winstrol). כל החומרים (סטרואידים אנבולים) ה"מומלצים" לנשים הינם בעלי דירוג אנדרוגני-androgenic נמוך מאוד תוך מתן תופעות אנבוליים חזקות, אשר בתורו אומר פחות סיכון של תופעות לוואי (בדרך כלל עם יותר ניסיון ויותר קשים / androgenic תרכובות). יש הישגים איכותיים בשריר מנוסים עם רווחי ענק במשקל או שמירה על המים. במינונים נמוכים, כל אחד מהם בטוחים למדי. בואו לקחת מבט על כל אחד מרכיבים אלה באופן הדוק יותר.


פרווירון (מסטרולון) PROVIRON פרובירון (Proviron) הינו אנדרוגן חזק במיוחד כשאישה (נקבה) נוטלת אותו. נשים אשר יש להן השמנה אסטרוגנית, כלומר השמנה נשים, אותה השמנה באזורים הישבן והירכיים. נשים ספורטאיות אשר "סובלות" מ"השמנה אסטרוגנית" מצאו כי השימוש באנדרוגן - פרווירון סייע להן ל"שרוף" את השומנים הבעייתיים לאנרגיה.
סטרואידים כגון: פרווירון (מסטרולון), אנאבר (אוקסנדרולון), פרימובולן (מתנולון אצטאט) הינם סטרואידים אשר אינם מעמיסים מעמסה יתרה על הכבד, בדומה לאנדרול (אוקסימטולוןדיאנבול (מתנדרוסטנולון) וכו'... על כן ניתן לומר שהרעילות לכבד הינה נמוכה ביותר של הראשונים. 
האומנם התכשיר פרווירון אינו אנבולי מאוד, אך בהשפעתו האנדרוגנית חוסם את הפעילות האסטרוגנית (אנטי-אסטרוגנית) ועל כן יתרונותיו הגורמים לגוף להיות יותר מוצק - מראה נוקשה כפסל ברונזה. 

פרוירון מינון ואופן השימוש השכיח לספורטאיות

על פי רוב מינון יומי ניסבל הינו 12.5 עד 25 מ"ג וכמעט ללא תופעות לוואי שליליות. במינונים גבוהים נוכל לצפות לתופעות לוואי!

דקה דורבולין (ננדרולון דקנואט) Deca-Durabolin

דקה-דורבולין (Deca-durabolin), הידוע יותר בכינויו העממי: "דקה" - "Deca". הדקה ניתן לחולי איידס בכדי למנוע תהליך קטבולי (פירוק שרירים). כידוע לדקה דורבולין ניתן מוניטין רב בעולם פיתוח הגוף. 
דקה-דורבולין פעמים רבות נמצא שבהשפעתו לגרום לצבירת נוזלים ובצקות, כמו גם אצל נשים הדקה דורבולין גורם לתוקפנות מצבי ומצבי הרוח.
הדקה-דורבולין משפר את הכוח העצים, ומסייע לעלות במשקל הגוף ובמסת השרירים, כמו גם שיפור הכוח הפיזי של השרירם.
דקה-דורבולין בעל פעיות אנטי דלקתית מתונה עד נמוכה. הדקה משפר את משפר סינתזת הקולגן, ובסופו של דבר, מועיל לספורטאיות הנאבקות עם בעיות רקמת חיבור (גידים וכו').זריקות בדרך כלל הם מרווחים של שבוע עד עשרה ימים, ללא קשר למינון סך בגלל לאורך זמן מחצית החיים. הסייקל טיפוסי המומלץ הוא 10-12 שבועות.


פרימובולן (מתנולון איננטאט, מטנולון אצטאט) Primobolan (מטנולון)

פרימובולן - Primobolan, כמו הוינסטרול - Winstrol הינו סטרואיד אנבולי חזק ובעל פעילות אנדרוגנית נמוכה יחסית. הפרימובולן הינה אחת מאותן תרופות הנדירות הזמינות באופן אוראלי - כדורים (מתנולון אצטאט) ובזריקות תוך שריריות (מתנולון איננטאט).

הגרסה להזרקה של פרימובולן היקרה ביותר ולבן ניתן לראות בדרך כלל בשוק השחור, לכן הסיופים מאוד שכיחים. רוב הנשים משתמשות במינון שבועי של 50-100mgs של גרסת הפרימובולן להזרקה, במינון הנ"ל הפרימובולן מייצר תוצאות יפות מאוד עבור נשים וספורטאיות.

טבליות פרימובולן - Primobolan, לעומת זאת, לא ממש נראה בשוק השחור כבר שנים. אך המחיר שלהם יקר מאוד!!!

אמנם שנויה במחלוקת, שהסטרואידים האנאבוליים בטוח לשימוש בקרב נשים וספורטאיות. אך אין ספק שנשים לוקחות הרבה יותר סיכון משימוש בסטרואידים אנבוליים יותר מגברים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה